Starším žákům vítězství zachutnalo!

I starší žáci hráli tento víkend. Jak se jim dařilo a co na jejich výkon říká trenér?

Nejlepší turnaj sezóny odehráli třetí říjnovu neděli v Berouně starší žáci. S nasazením, chutí do hry a s důsledným plněním taktických úkolů si odvezli dvě výhry a jednu smolnou prohru.

FbC Barracudas Slaný - Blue Horses Stochov 7:2 (1:1); branky: 4x Havelka, Fiška, Vabroušek, Roll Ranní zápas s Blue Horses začal tradičně ospale a po poločase jsme byli rádi, že je skóre "jen" 1:1. Pak se však rozjela slánská mašina, na soupeře jsme si začali mnohem více věřit a začali také konečně běhat a střílet. V zápase se blýsknul Jakub Havelka, který se trefil celkem čtyřikrát.
Panthers Praha RED - FbC Barracudas Slaný 3:2 (2:1); branky: Roll, FiškaSoupeře, který k nám spadnul z vyššího koše, jsme chtěli zaskočit aktivní a vysunutou hrou a už ve čtvrté minutě skórovali. Vyrovnané utkání však přineslo kopec smůly. Dvakrát jsme si míček srazili do brány, potřetí soupeř skóroval po faulu na brankáře. Přestože jsme v závěru tlačili a dvě minuty před koncem skórovali, na zisk bodů to nestačilo.
FbC Barracudas Slaný - Florbal PRO Beroun 3:2 po nájezdech (0:1); branky: Vabroušek, Vengřinovič, vítězný nájezd HavelkaOpět jsme museli dohánět skóre, ale velká sebedůvěra nám dávala naději, že to zvládneme. Beroun se doposud prezentoval velmi sympatickým výkonem, ale my se rozhodli hrát vlastní hru a přetlačit soupeře v pohybu i střelbě. To se nakonec povedlo. Prezentujeme se důrazem v brankovišti, což se povedlo a dvěma slepenými góly jsme zápas v druhé půli otočili. Bohužel jsme vedení neudrželi, a tak o vítězi rozhodly až nájezdy. V nich exceloval brankář Tonda Frolík, který nepustil ani jeden pokus soupeře.

Poděkování patří všem hráčům za předvedený výkon. Všichni plnili své úkoly na 120 % a především v defenzivě jsme předvedli velmi zlepšený výkon. Za celý turnaj jsme dostali jen sedm branek a skončili s pozitivním skóre 12:7. Je vidět, že tvrdá práce na trénincích se začíná pomalu vyplácet. Děkujeme také všem rodičům za skvělé povzbuzování.