10:4(2:1,5:0,3:3)
so 27. 1. 2024 17:00 @ SH Slaný - Háje, Divize, 19. kolo

Sobotní mise splněna

Slánští florbalisté nezaváhali a z domácího utkání si odnáší 3 body

V sobotu se Barracudy ukázali proti Chomutovu. Začátek zápasu, oproti poslednímu utkání, probíhal úplně v jiném duchu. Vysoká aktivita se proměnila ve výhru 2:1 po 1. třetině. To samé jsme si odnesli i do 2. třetiny, kdy jsme nadělili 5 branek a soupeři nedovolili vůbec nic. Bohužel 2 třetina neprobíhala jen v pozitivním duchu. Při souboji si poranil koleno náš levý křídelník Jiří Rafaj a zápas pro něj tímto skončil. Jirkovi přejeme hlavně brzké uzdravení a rychlý návrat na hřiště. Po 2 třetinách bylo skóre 7:1 a to se ukázalo v poslední dvacetiminutovce, kde jsme soupeře pustili k několika šancím a umožnili mu skórovat. Každopádně již nebylo v silách Chomutova se na nás dotáhnout a my jsme si mohli připsat další výhru a držet stoprocentní úspěšnost a v nové hale jsme stále neporaženi. Snad si tuto úspěšnost udržíme i nadále.

Slova hráče utkání Ondřeje Richtra: Povinná výhra proti slabému soupeři Jsem rád, že jsme to v trochu oslabené sestavě zvládli a celý zápas byl v naší režii.

V pátek jsme mohli vidět úspěch našich elévů, jelikož se při vyhlašování slánského sportovce roku umístili na krásném druhém místě. Že to nebyla náhoda ukázali v sobotních zápasech, kde předvedli perfektní výkon a budoucnost slánského florbalu se má na co těšit. Starší žáci i přes velkou snahu a úsilí bohužel nevyhráli.