BCDKralupy n/V
6:7 po prodl.(3:3,0:1,3:2)
ne 4. 2. 2024 18:00 @ SH Slaný - Háje, Divize, 20. kolo

První letošní porážka na domácí půdě

Nedělní utkání proti Kralupům nedopadlo podle našich představ a z vyrovnaného zápasu odcházíme s jedním bodem

V neděli se odehrálo dlouho očekávané utkání proti týmu Kralupy Wolves, které se konalo v naší domácí hale a to před hojnou účastí 148 diváků. Zápas probíhal v podobném duchu jako první utkání těchto týmů. Tvrdá hra nahoru a dolů, kde si celky nechtěly nechat ani metr prostoru. Vyrovnaná hra, ve které se skóre obou týmů za celou dobu nelišilo o více jak dvě branky.

Začátek první třetiny probíhal v naší klasice a to inkasováním dvou gólů. Avšak i po tomto startu jsme třetinu dokázalivyrovnat a do šatny se odcházelo za stavu 3:3. Ve druhé části skórovaly pouze Kralupy a tímto se dostaly do vedení. Asi nejzajímavější byla poslední dvacetiminutovka, ve které se toho dělo opravdu dost. Zde se nám podařilo otočit, ale ne na dlouho. Vlci vzápětí vyrovnali a nechybělo moc, aby výsledek zvrátili ještě před koncem základní hrací doby ve svůj prospěch. Štěstí bylo při nás, v rámci neuznané branky a neproměněného nájezdu hostů. Bohužel v domácích řadách došlo k dalšímu zranění a to u Ondřeje Richtra, kde si při souboji poranil koleno. Doufejme, že bude vše v pořádku a držíme palce k brzkému vrácení. Po šedesáti minutách byl výsledek vyrovnaný 6:6 a šlo se do prodloužení. Úspěšnější byl bohužel soupeř a při hře tři na tři vstřelil branku na 6:7 a tím zápas převrátil ve svůj prospěch.

Slova hráče utkání Jiřího Budila: Vyrovnaný zápas od začátku do konce, který nám ukázal, jak bude vypadat blížící se play-off. Utkání mělo vše co má mít, náboj, rychlost, tvrdost. Věřím, že pro diváky bylo utkání velice atraktivní a doufám, že nás přijdou podpořit i v následujících zápasech.

V sobotu jsme mohli sledovat jak B-tým, tak i juniorku. Oběma týmům se nepodařilo urvat vítězství v prvních zápasech, avšak do druhých šly ponaučení a proto si oba odnášejí jednu výhru a jednu porážku.

Nakonec ještě menší ochutnávka na tento týden, jelikož se bude odehrávat další důležitý zápas a to je dohrávka A-týmu s Kadaní. Utkání, od kterého můžeme čekat podobný průběh, jako ze střetu s Kralupy, se odehraje ve čtvrtek od 20:00 na domácí půdě.