BCDÚstí
7:3(1:0,4:1,2:2)
ne 18. 2. 2024 18:00 @ SH Slaný - Háje, Divize, 22. kolo

Play-off za dveřmi

V posledním zápase základní části jsme si po třech porážkách spravili chuť a nyní se můžeme těšit na zápasy play-off.

V neděli jsme odehráli poslední zápas v základní části proti týmu Florbal Ústí B. V první třetině velmi vyrovnaná hra, kde padla jediná branka, která byla v náš prospěch. V další třetině se už rozjel slánský válec, již bylo vše v naší režii a utkání už jsme si uniknout nenechali. Jelikož celý zápas probíhal více méně bez trestů, rozhodčím to bylo líto a proto dvě vteřiny před koncem udělili na každé straně červenou kartu a završili tak celé utkání. Výsledek po šedesáti minutách 7:3.

Slova hráče utkání Tomáše Richtra: Vítězná tečka za základní částí. Děkujeme všem fanouškům za podporu a těšíme se, že se uvidíme jíž další víkend na zápasech play-off. Musíme doléčit všechny bolístky a připravit se na víkend.

Tomáš Richtr obsadil také třetí místo v kanadském bodování a dělené třetí místo při vstřelených gólech v základní části. Tímto gratulujeme a doufáme, že si tuto formu odnese i do zápasů play-off.

No a co nás čeká dál..? V sobotu se odehraje první zápas play-off, kde přivítáme tým FBC Slavia Praha, který jsme již jednou v této sezóně porazili a to v pohárovém utkání.  Pro ty co neví jak funguje systém play-off. Hraje se na tři vítězné zápasy, kde se první dva hrají na domácí půdě a další dva na půdě hostí a takto se to střídá. V jedné sérii se může odehrát až pět zápasů. Celé play-off se může odehrávat až na tři kola. V případě vyhrané třetí série je možnost přímo postoupit do národní ligy, naopak při prohře se hraje baráž o postup s týmem z vyšší soutěže.

Budeme se na Vás těšit v sobotu 24.2.2024 a v neděli 25.2.2024 od 18:00 na Hájích