6:7 po prodl.(3:3,0:1,3:2)
ne 4. 2. 2024 18:00 @ SH Slaný - Háje, Divize, 20. kolo

Nedělní derby na domácí půdě

Obhájíme výhru z prvního zápasu s Kralupy a přeskočíme je v celkové tabulce?

Základní část se neodmyslitelně blíží ke konci a nás čekají poslední čtyři zápasy. Ve 20. kole se domácí Barracudas představí proti Kralupům a v tomto případě se máme na co těšit. Oba celky předvedly v minulém zápase úctyhodný výkon a po šedesáti minutách zápasu bylo skóre 3:3. Rozhodovalo se až v prodloužení, kde branku vstřelil Stanislav Prokop a slánští si z utkání odvezli dva body. To samé budou chtít předvést i v nedělním zápase a nejlépe výhrou v základní hrací době, která by nás v tabulce dostala před Vlky.

Kralupy nejsou jednoduchým soupeřem a porazit je nebude žádná sranda. Aktuálně s pěti výhrami v řadě hájí druhou pozici a před námi jsou o dva body. Jedná se o tým s nejvíce vstřelenými góly od začátku sezóny, když do branek soupeřů vstřelili 171 gólu. Vynikající defenziva bude tedy základem.

Další utkání, které můžeme sledovat a může ovlivnit naše působení na čtvrtém místě je zápas Katů z Kadaně proti Sokolu Rudná, které se odehraje v sobotu večer. Každopádně tento víkend bude ve znamení slánského florbalu, jelikož v sobotu se můžeme těšit na představení B-týmu a juniorky

Vy nás každopádně přijďte podpořit v neděli od 18:00 na Háje a jako vždy vytvořit skvělou atmosféru a pomoc nám k vítězství.