3_20230605_100226.jpeg

Konec sezóny nejmladších Barracud

Sezóna našich nejmladších je u konce. Jak hodnotí trenér elévů Jaroslav Dvořák a trenér mlžů Adam Nolč výkony svých družstev?

Shrnutí Adama Nolče:

„Sezónu jsme strávili v druhém a třetím koši přeboru mladších žáků. Naši hru jsme zaměřovali hlavně na útok, střelbu, kličky, napadání v útočném pásmu a tlak na střed. V těchto činnostech jsme se hodně zlepšili, o tom svědčí i čísla vstřelených gólů. Samozřejmě hra v obraném pásmu a zónová obrana nám činila problémy. V činnostech, které jsme trénovali, jsme se rapidně zlepšili. Na obraně zapracujeme a věřím, že již na mimoligových turnajích, které nás čekají tento víkend v Kralupech, předvedeme zlepšenou hrou v obraně a uhrajeme dobré zápasy s kvalitními soupeři.”

Shrnutí Jaroslava Dvořáka:

„Elévové vstoupili do své první florbalové sezóny skvěle!
Tým prožil velmi povedenou první soutěžní sezónu! Kluci vytvořili velmi dobrou partu a jak při trénincích, tak i při soutěžních zápasech se florbalem doslova bavili. V průběhu sezóny se postupně zlepšovali ve svých individuálních florbalových dovednostech a také si osvojovali základní herní a týmovou spolupráci. Nadšení, chuť si zahrát, radost když se něco povedlo i zklamání když se naopak něco nepovedlo, zkrátka neskrývané emoce všeho druhu nás provázely skrze celou sezónu. Tým si svůj první florbalový rok moc užil, zaznamenal mnoho zajímavých úspěchů a ukázal svůj velký budoucí potenciál. Tihle kluci se rozhodně v našem klubu neztratí.”

Velké díky patří také rodičům za velkou podporu na turnajích i mimo ně.