Související zápasy

FbC Barracudas Slaný

Hořká prohra proti Kadani

Poslední dva zápasy se nám nepodařili podle našich představ a odnášíme si z nich pouze bod.

Čtvrteční utkání s Kadaní mělo podobného ducha, jako utkání s Kralupy. Od začátku vyrovnaný zápas plný tvrdých soubojů, kde nebyl prostor na chyby. Po dvou třetinách byl stav zápasu 3:3 a na lámání chleba došlo až ve třetí třetině. Padlo zde 8 gólů a ač jsme měli z utkání více, v posledních čtyřech minutách jsme inkasovali dvě branky a zápas dopadl výsledkem 6:8. Stejně jako v Kadani nám o tyto branky zápas utekl.

Slova hráče utkání Stanislava Prokopa: Moc nás mrzí, že jsme nedosáhli na body, protože z mého pohledu jsme měli mnohem více ze hry… Každopádně se od toho budeme chtít odrazit a přivézt tři body z Rudné a správně se naladit na play-off!

V sobotu nás čeká zápas s týmem Sokol Rudná, kam se budeme muset po čtyřech domácích utkání podívat. V prvním zápase nás soupeř zaskočil a výsledek se musel rozhodnout až v prodloužení, kde jsme museli přežít trestné střílení soupeře za nedovolený zákrok z naší strany. Náš brankář však nezaváhal a dvě minuty na to jsme utkání obrátili v náš prospěch. S Rudnou nebude zápas procházka růžovou zahradou, ale  budeme jej chtít vyhrát a do play-off, i když nás čeká ještě jeden zápas, nastupovat s čistou hlavou a nejhůře ze čtvrtého místa.