9:7(3:2,3:1,3:4)
ne 21. 1. 2024 18:00 @ SH Slaný - Háje, Divize, 18. kolo

Bivoj pokořen

26 trestných minut vyústilo v naši výhru proti celku z Litvínova

Začátek zápasu se odehrával klasicky a to inkasováním 2 gólů v prvních minutách. Nakonec se podařilo 1. třetinu otočit a do šatny jsme odcházeli za stavu 3:2

2. třetina se činila tresty. Padlo zde 12 trestných minut. Zdravotník musel být v pozoru, aby sudí ze samotného pískání nezkolaboval. Nakonec nikdo zasahovat nemusel a po 2. třetině jsme odcházeli za stavu 6:3.

Poslední třetina dominovala góly. Padlo jich 7 a třetinu, ač po završeném hattricku Tomáše Richtra, vyhrál Litvínov 3:4, každopádně na nás se již nedotáhl a zápas skončil za stavu 9:7.

Slova hráče utkáni Tomáše Richtra: ,,Byl to zápas nahoru a dolu, který se podařilo urvat v náš prospěch. Musíme se poučit z chyb do dalších zápasů.,,

Jak dopadly ostatní zápasy? Přípravka v sobotu ukázala výkon a porazila soupeře jako Panters, Sparta, Bohemians a Rakovník. Mladší žáci si bohužel odnášejí pouze 1 bod ze tří zápasů.