4:3(3:1,1:0,0:2)
ne 3. 9. 2023 18:00 @ SH BIOS Kladno, Pohár, 4. kolo

3.kolo poháru vs Slavia Praha

Jak probíhal zápas 3. kola poháru Barracud proti Slavii?

Zápas začal rychle, s Jiřím Rafajem z týmu FbC Barracudas Slaný, který otevřel skóre ve 5. minutě první třetiny. Brankou ale vyrovnal David Hanuš z FBC Slavia Praha. Barracudas Slaný znovu poslali svůj tým do vedení brankou Tomáše Richtra, následoval další gól od Vojtěcha Teslíka, a tak první třetina skončila skóre 3:1 ve prospěch Barracudas.

Druhá třetina byla o něco klidnější, s jedním gólem Barracud. Po druhé třetině byly stále ve vedení Barracudy.

Do třetí třetiny vstoupili hráči FBC Slavia Praha s odhodláním vyrovnat a překonat svého soupeře. Nejprve Kubala snížil na 4:2 a v posledních 30ti vteřinách i Jaroslav Jaroš na 4:3. Bojovalo se do poslední vteřiny, ale i přesto Barracudy dokázaly zvítězit.

Tento zápas ukázal skvělé dovednosti a odhodlání obou týmů a přinesl divákům skvělé sportovní zážitky. Děkujeme týmu FBC Slavia Praha a přejeme mnoho štěstí v dalších zápasech.